Dt. Ahmet Nuri Silahtar

Dr. Ahmet Nuri Silahtar

Dt. Ahmet Nuri Silahtar

Ahmet Nuri Silahtar lise eğitimini Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra, 2000 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni bitirdi. Daha sonra implant tedavileri konusunda sertifikasını International Team for Implantology-ITI’den almıştır. Halen, global bir organizasyon olan International Team for Implantology’nin aktif bir üyesidir.

Aynı zamanda sağlık hizmetlerinde tıbbi kalitenin sürdürülebilir olabilmesi için klinik yönetiminin de önemli olduğuna inanan A.N. Silahtar, Marmara Üniversitesi’nde Hastane Yöneticiliği ve Gebze Teknik Üniversitesi’nde ise İşletme (MBA) alanlarında olmak üzere iki alanda master derecelerine sahiptir. Hizmet kalitesi başta olmak üzere, hasta memnuniyeti ve uzun dönem hekim-hasta ilişkileri gibi konularda uzmanlaşmıştır.

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Full screenExit full screen
Slider

Klinik pratiğinde ağırlıklı olarak implant tedavileri ve estetik diş hekimliği uygulamaları başta olmak üzere tüm diş hekimliği hizmetlerini sunmaktadır.

Ayrıca, sağlık turizmi alanında, hem tedavi uygulamaları, hem de organizasyonel konularda yurt dışından gelen hastalara hizmet vermektedir.

Teknolojiye olan ilgisi nedeniyle günümüz Dijital Diş Hekimliği teknolojilerini ve dijital tedavi yöntemlerini rutin klinik pratiğinde kullanmayı tercih eden Ahmet Nuri Silahtar, 2001 yılından beri kurucusu olduğu kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

International Team for Implantology, Türk Diş Hekimleri Birliği üyesidir.

İletişim Bilgileri

Takip Edin

İletişime Geçin

Please publish modules in offcanvas position.