DENTES Hakkında

Dentes Diş Kliniği kanıta dayalı diş hekimliği (Evidence Based Dentistry) hizmeti vermek amacı ile idealist diş hekimleri tarafından 2001 yılında kurulmuştur. Güncel bilimsel temele dayanan ve yeni teknolojilerin kullanıldığı, genç ve dinamik bir hizmet anlayışı benimsemiştir. Konusunda uzman ve tecrübeli hekim kadrosu hızla gelişen diş hekimliği bilimini yakından takip etmektedir.

Dentes, Estetik Diş Hekimliği, İmplant Tedavileri, Gülüş Tasarımı konularında özelleşmiştir. 2020 yılında 20. yılını dolduran ve ilk günkü tutkusunu tecrübesiyle birleştiren kadrosu ile 20 yıldır İstanbul Bağdat Caddesi’nde hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet, kalıcı güven, saygı ve hoşgörü gibi değerleri benimseyen bir kliniktir. Öncelikli amacı her zaman hastalarının memnuniyeti olmuştur.

Hem yurt içinde, hem de yurt dışında estetik diş hekimliği, porselen lamina veneerler, gülüş tasarımı ve gülüş tasarımında dijital teknolojiler konulu konferanslar, kurslar ve eğitimlerle bilgi ve tecrübelerini meslektaşları ile paylaşmayı kendine bir borç, bir görev edinmiştir.

DENTES Hakkında

İletişim Bilgileri

Takip Edin

İletişime Geçin

Please publish modules in offcanvas position.